Przejdź do treści
Strona główna » Wtyczki do WordPressa, bez których nie da się żyć ;)

Wtyczki do WordPressa, bez których nie da się żyć ;)

Rozwiązania

1. Yoast SEO

Absolutna podstawa. Na rynku dostępnych jest wiele kompleksowych wtyczek SEO. Niektóre z nich, jak np. All-in one SEO, pod względem funkcjonalności mogą konkurować z wtyczką od Yoast. Jednak to właśnie Yoast SEO cieszy się największą popularnością. Wynika to z faktu, że poza dużą liczbą dostępnych funkcji (nawet w wersji darmowej), charakteryzuje się ona również prostotą.

2. Captcha 4WP (WP White Security)

Prosta, mała wtyczka, dzięki której twój WordPress uwolni się od spamu. Captcha w wersji 3 nie wymaga już uzupełniania żadnych działań, ani wybierania zdjęć z łodziami czy przejściami dla pieszych. Bazuje na zachowaniu użytkownika. I w znakomitej większości przypadków robi to dobrze.

3. WP 2FA – Two-factor authentication for WordPress (WP White Security)

Wtyczka, dzięki której w łatwy sposób włączysz uwierzytelnienie dwupoziomowe np. z użyciem aplikacji na telefon.

4. LiteSpeed Cache (LiteSpeed Technologies)

Używałem różnych wtyczek przyspieszających stronę poprzez cache. Obecnie przesiadłem się na LiteSpeed Cache. Jest to absolutny demon szybkości, a konfiguracja wtyczki jest bajecznie prosta dzięki przygotowanym przez developerów presetom. Dla mnie BEZKONKURENCYJNA!

5. All-In-One Security (AIOS) (All In One WP Security & Firewall Team)

Kombajn, który pozwoli zadbać o bezpieczeństwo twojego wordpressa. Szereg możliwości takich jak honeypoty, blacklisty czy zmiana adresu strony logowania.

ZOBACZ TAKŻE:  Mikrofon do podcastów - pojemnościowy czy dynamiczny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *